Венчание

Тема в разделе "Задать вопрос священнику", создана пользователем Helen-, 16 окт 2014.

  1.  
    Helen-
    Оффлайн

    Helen- Новичок

    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    Доброго дня! У мене дуже непроста ситуація і я не знаю, як її вирішити. Справа в тому, що ми з чоловіком проживаємо вже 5 років, але вінчані в Київському патріархаті (зараз мені відкрилось, що це страшний гріх, і не рахується, що ми вінчані). Перед чим чоловік був вінчаний в канонічній православній церкві, але вони розійшлись. І от вдруге він "вінчався" зі мною (не взявши благословіння в єпархії Московського патріархату). Дружина його повторно вийшла заміж і має дітей. Що робити, щоб повінчатись в канонічній православній церкві (чоловік не хоче).
     
  2.  
    Протоиерей Алексий
    Оффлайн

    Протоиерей Алексий Доктор форума Команда форума Cвященнослужитель Почетный форумчанин

    Сообщения:
    7.061
    Симпатии:
    16.247
    Лучшие ответы:
    95
    Вероисповедание:
    Православный
    Мені здається, що Вам не потрібно вінчатися вдруге. По-перше, якщо Ваш чоловік не бажає цього вінчання, то це є канонічний стан, при якому вінчання не можливе. Будь яке таїнство відбувається тількі при бажанні та вірі людини (ще, мені здається, Ваш чоловік не є вірянин УПЦ. Якщо я помиляюсь, Вам потрібно удвох звернутися до священика, якому Ваш чоловік довіряє).

    По-друге, якщо Ви з чоловіком одружені та зареєстровані держаними установами, Ваш шлюб Церква поважає, та не осуджує. Це не гріх.

    Ваше вінчання у Киеєвському патріарсі - це справа помилки.
    добавлено: 16 окт 2014
    Апостол Павел поважав шлюб, який був укладений ще в поганстві. Так що, не треба сумувати: усе у Вас добре. Кохайте мужа, та будьте йому вірною.
     
  3.  
    Helen-
    Оффлайн

    Helen- Новичок

    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    Дякую за відповідь. Але чи потрібно нам взяти дозвіл у єпархії на другий шлюб (раптом він передумає). Справа ще в тім, що діток у нас не має.
     
    Андрей Чивильдеев нравится это.
  4.  
    Протоиерей Алексий
    Оффлайн

    Протоиерей Алексий Доктор форума Команда форума Cвященнослужитель Почетный форумчанин

    Сообщения:
    7.061
    Симпатии:
    16.247
    Лучшие ответы:
    95
    Вероисповедание:
    Православный
    Якщо Ваш чоловік стане парафіянином УПЦ, тоді й поговоримо. (у такому разі одразу потрібно йти в єпархіальне управління за благословенням на другий церковний шлюб. Але зараз це не потрібно. Живіть спокійно так, як є).
     
    Андрей Чивильдеев и Тамара нравится это.
  5.  
    Helen-
    Оффлайн

    Helen- Новичок

    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    насправді він ходить до церкви і причащається один раза в рік (перед Пасхою). Більше не ходить.
    добавлено: 16 окт 2014
    Крім того, виходить, що ми не зможемо нікого вінчати. Я вірно зрозуміла??
     
  6.  
    Протоиерей Алексий
    Оффлайн

    Протоиерей Алексий Доктор форума Команда форума Cвященнослужитель Почетный форумчанин

    Сообщения:
    7.061
    Симпатии:
    16.247
    Лучшие ответы:
    95
    Вероисповедание:
    Православный
    Вінчання потрібно не для того, щоб народжувати дітей.
    Вінчання - це євхаристично таїнство Малої Церкви
    добавлено: 16 окт 2014
    Я перепрошую. Я друкую у телефоні. Я не втигаю читати.
    добавлено: 16 окт 2014
    Я хочу ще раз підкреслити: Ваш шлюб цілком нормальний та поважний.
    Відсутність звичайного вінчання не є причина Вашого безпліддя.
    добавлено: 16 окт 2014
    Іноді відбувається, що Бог "затворяет чрево", через різні гріхи.
    добавлено: 16 окт 2014
    Дві речі мені здаються небезпечними: перше - те, що вбило перший шлюб. А друге, вітер у голові Вашого чоловіка. Це у Біблії називається "хромать на два колена".

    Але це лікуються ісповіддю та размовою зі священником.
    добавлено: 16 окт 2014
    А що таке: "не можемо нікого вінчати"?
    Вінчає же священник!
    добавлено: 16 окт 2014
    Олена, я не розумію Вашого чоловіка. Якщо він в УПЦ, чому йому самому не поговорити зі своїм священником? (якщо вирішить, хай Вас з собою візьме).
     
    OlegMKS, Тамара и Просто Оксана нравится это.
  7.  
    Helen-
    Оффлайн

    Helen- Новичок

    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    Тобто, бути вінчальними свідками для молодят. перший шлюб вбило те, що дружина не любила його і не хотіла з ним жити (це я так зрозуміла по-словах). Ми з нею розмовляли, хотіли, щоб дитину давала нам (у чоловіка є дитина з нею). Але вона категорично проти і вже 2 роки як ми не бачились з малечею
    добавлено: 16 окт 2014
    він ходить до церкви, бо я його прошу (я прихожанка церкви). От він і йде раз в рік. А так, його мати і родичі всі в Київському патріархаті.
     
  8.  
    Протоиерей Алексий
    Оффлайн

    Протоиерей Алексий Доктор форума Команда форума Cвященнослужитель Почетный форумчанин

    Сообщения:
    7.061
    Симпатии:
    16.247
    Лучшие ответы:
    95
    Вероисповедание:
    Православный
    Його поведінка може означати тільке одне - він не вважає правомочним вашого єпископа вирішувати стан його особистого життя, або повна байдужість до того, яка кофессія поруч.

    Це не дуже добре. Я би сказав, що це ознака відчуження від церкви. Це погано. До того часу, як це не буде виліковано, саме вінчання буде не дуже доцільним. Тому що церковний шлюб має значення тількі, якщо обидва - дійсно православні
     
  9.  
    Helen-
    Оффлайн

    Helen- Новичок

    Сообщения:
    16
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    Зрозуміло. Гарно дякую Вам. Мені залишається молитись і просити, щоб Господь Бог пробачив мені те, що я таким "вінчанням" прогнівила його. Прости мене Боже!
     
  10.  
    Протоиерей Алексий
    Оффлайн

    Протоиерей Алексий Доктор форума Команда форума Cвященнослужитель Почетный форумчанин

    Сообщения:
    7.061
    Симпатии:
    16.247
    Лучшие ответы:
    95
    Вероисповедание:
    Православный
    По церковнип порядкам - свідки на вінчанні - це будь яка людина, що може підтвердити, що у молодих нічого не заважає шлюбу (інша дружина, близьке родство, чи щось таке). Така людина може бути навіть іншої віри.
    Людина в повторному церковному шлюбі вже має церковні обмеження
    добавлено: 16 окт 2014
    ОЛЕНО, ВИ НЕ ПРОГНІВИЛИ БОГА.

    Олено, а скількі Вам років? скількі Ви в шлюбі? зверталися лі Ви до лікаря?
     
    Тамара нравится это.
  11.  
    Анонимно
    Онлайн

    Анонимно Гость

    30років, в шлюбі 5 років. Звичайно зверталась. Ці роки було постійне лікування (при чому 2 оперативних втручання)
     
Загрузка...